Aktualności

Zwycięstwo na rozpoczęcie rundy rewanżowej!

• autor: bolo690, 2013-04-14 18:09

Pewne zwycięstwo Victorii nad Iskrą

W słoneczne niedzielne popołudnie do Kołaczkowa przyjechała drużyna z Samoklęsk Dużych, aby zmierzyć się z Victorią w pierwszym meczu rozpoczynającym rundę wiosenną.

Mecz od pierwszego gwizdka sędziego toczył się pod dyktando Victorii.  Wiele groźnych akcji w pierwszej połowie, nie przyniosły korzyści w postaci bramek dla gospodarzy, ponieważ kończyły się na świetnie broniącym bramkarzu Iskry, lub też za linią końcową boiska.

W drugiej połowie Victoria musiała wykorzystać nadarzające się sytuacje, aby zakończyć mecz z 3 punktami.

Victoria od początku drugiej połowy przejęła inicjatywę i stworzyła kilka groźnych sytuacji, lecz bez oczekiwanych przez kibiców i siebie samych bramek.

Bramka długo wisiała w powietrzu, aż do momentu kiedy Dawid Winiecki wyszedł sam na sam z bramkarzem rywali i przy pomocy „atutów” własnego boiska strzelił pierwszą bramkę dla swojej drużyny. Od tej chwili Victorii grało się dużo lepiej. Kilka minut później sfaulowany w polu karnych został Krystian Bojas. Rzut karny na bramkę zamienił były zawodnik Iskry, Arkadiusz Grzybowski.

Trzecia bramka również po faulu na Krystianie w polu karnym,  wpadła po pewnie wykonanym rzucie karnym przez Arkadiusza.  Dwie ostatnie bramki strzelił legendarny już snajper Victorii, Mariusz „Rami” Czerwiński, który wszedł na boisko z ławki rezerwowych.

Wynik końcowy: 5:0 dla Victorii.

Za tydzień w sobotę (20.04) o 16:30, Victoria wyjeżdża do Paterka, aby zmierzyć się z lokalną drużyną Skra. Zachęcamy wszystkich kibiców do dopingowania naszych zawodników również w meczach wyjazdowych.