Aktualności

Lider wciąż niepokonany

• autor: kargi90, 2013-09-24 11:28

Komplet punktów dla Victorii Kołaczkowo!

Po bardzo dobrym meczu Victoria Kołaczkowo pokonała na wyjeździe Grochowiska Księże w stosunku 3:2 i tym samym umocniła się na pozycji lidera.

W pierwszej połowie lekką przewagę miała drużyna przyjezdna z Kołaczkowa, która stworzyła więcej okazji bramkowych. Pierwsza bramka padła po strzale samobójczym zawodnika Grochowisk. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź gospodarzy, którzy strzałem z dystansu zaskoczyli K. Załogę i było już 1:1. W 40 min meczu zespół Victorii dokonał pierwszej zmiany ze względu na kontuzję zawodnika. Za Patryka Staśkiewicza wszedł Michał Majdan. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie.

Na początku drugiej połowy gospodarze ruszyli do ataku jednak nic z tego nie wynikło. W 55 min meczu za Michała Obidzińskiego wszedł Krzysztof Pawlak, natomiast w 60 min za Damiana Jahnke zmienił Bartosz Staśkiewicz. Victoria znów zaczęła przeważać w meczu, czego efektem była bramka na 2:1 Dawida Konopy, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego K. Pawlaka . Chwilę później bramkę na 3:1 dla Victorii strzelił najlepszy strzelec drużyny Krystian Bojas po podaniu od Bartosza Staśkiewicza. W 80 minucie Victoria dokonała ostatniej zmiany, za Krzysztofa Stefanowicza wszedł Krzysztof Iglewski.

Wydawało się, że wynik nie ulegnie już zmianie i goście dowiozą wynik do końca meczu. Jednak w 88 minucie meczu gospodarze strzelili bramkę na 3: 2 po czym końcowe minuty meczu były bardzo nerwowe.

Doskonałą sytuację na ustalenie wyniku meczu miał Dominik Pochylski, którego strzał obronił bramkarz gospodarzy w sytuacji sam na sam.

Wynik już się nie zmienił i Victoria Kołaczkowo wygrała kolejny mecz w sezonie pozostając wciąż niezwyciężona.