Pierwsza porażka w sezonie !

• autor: kargi90, 2013-09-30 10:47

Ciężki mecz na wyjeździe.
Zieloni Zalesie 2 : 0 Victoria Kołaczkowo

W ostatnią niedzielę piłkarzy Victorii Kołaczkowo czekał bardzo ciężki mecz na wyjeździe z LZS Zieloni Zalesie.

Początek spotkania należał do drużyny z Kołaczkowa, lecz ich gra nie przekładała się na okazje bramkowe. Gospodarze zaczęli przejmować inicjatywę, grali twardo i agresywnie czego efektem był brutalny faul na Krystianie Bojasie. Po rzucie rożnym wykonywanym przez drużynę z Zalesia padła pierwsza bramka dla gospodarzy. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał P. Zych i było 1:0 dla Zielonych. Victoria starała się odrobić straty. Piękną akcją ze środka pola popisał się Dawid Konopa mijając kilku przeciwników doprowadzając do sytuacji sam na sam lecz został faulowany od tyłu przez obrońcę gospodarzy. Za ten faul faul obrońca Zalesia ujrzał czerwoną kartkę i Victoria grała z przewagą zawodnika czego niestety nie potrafiła do końca wykorzystać. Po jednym z rzutów rożnych wykonywanych przez drużynę z Kołaczkowa zawodnicy Zielonych Zalesie przeprowadzili szybki kontratak, który zakończył się golem na 2:0. Druga stracona bramka podcięła skrzydła liderowi z Kołaczkowa.

W drugiej połowie za kontuzjowanego Krzysztofa Pawlaka wszedł Damian Jahnke. Drużyna z Kołaczkowa starała się jak mogła aby strzelić bramkę kontaktową jednak w tym dniu nie potrafili wykorzystać dogodnych sytuacji. W 60 min Bartka Staśkiewicza zmienił Michał Obidziński. Victoria przez całą drugą połowę naciskała lecz nie potrafiła przełożyć swojej gry na bramkę. Zawodnicy z Zalesia postawili przed własnym polem karnym "autobus" i nastawiła się na grę z kontry. W 70 min. na boisku pojawił się Maciej Stefanowicz zmieniając kontuzjowanego Dominika Pochylskiego, natomiast w ostatnim kwadransie meczu na placu gry pojawił się Krzysztof Iglewski, który wszedł za Krzysztofa Stefanowicza. Ostatnie 10 minut meczu Victoria kończyła w dziesiątkę po tym jak Patryk Staśkiewicz otrzymał drugą żółtą kartkę. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i tym samym Victoria przegrała pierwszy mecz w sezonie.

Mecz stał na wysokim poziomie, a wynik odzwierciedlił lekką przewagę Zielonych Zalesie głównie w pierwszej połowie spotkania.