LZS VICTORIA Kołaczkowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Zjednoczeni Chwaliszewo - Victoria Kołaczkowo 0:2
  • Zieloni Zalesie - Wisła Fordon 2:0
  • Dąb Potulice - Orzeł Kcynia 1:3
  • Gwiazda Bydgoszcz - Skra Paterek 1:0
  • Iskra Zamość - Rynarzewo - Orion Dziewierzewo 5:0
  • Iskra Samoklęski Duze - Piaski Bydgoszcz 2:10
  • Zorza Ślesin - Ramiel Bydgoszcz 4:2
  •        

Zegar

Logowanie

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Jadowniki
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 55, wczoraj: 24
ogółem: 220 580

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

TERMINARZ

  • autor: bolo690, 2014-08-13 06:00

SEZON 2014/2015

Terminarz rozgrywek ligi: Bydgoszcz: Klasa B Grupa III

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2014-08-23

 

RAMIEL BYDGOSZCZ

 - 

Victoria Kołaczkowo

2014-08-23

 

 

Piaski Bydgoszcz

 - 

Zorza Ślesin

2014-08-23

 

 

Orion Dziewierzewo

 - 

Iskra Samoklęski Duże

2014-08-23

 

 

Skra Paterek

 - 

Iskra Zamość-Rynarzewo

2014-08-23

 

 

Orzeł Kcynia

 - 

GWIAZDA BYDGOSZCZ

2014-08-23

 

 

WISŁA FORDON

 - 

Dąb Potulice

2014-08-23

 

 

Zjednoczeni Chwaliszewo

 - 

Zieloni Zalesie

2014-08-23

 


Kolejka: 2 w dniach 2014-08-30

 

Victoria Kołaczkowo

 - 

Zieloni Zalesie

2014-08-30

 

 

Dąb Potulice

 - 

Zjednoczeni Chwaliszewo

2014-08-30

 

 

GWIAZDA BYDGOSZCZ

 - 

WISŁA FORDON

2014-08-30

 

 

Iskra Zamość-Rynarzewo

 - 

Orzeł Kcynia

2014-08-30

 

 

Iskra Samoklęski Duże

 - 

Skra Paterek

2014-08-30

 

 

Zorza Ślesin

 - 

Orion Dziewierzewo

2014-08-30

 

 

RAMIEL BYDGOSZCZ

 - 

Piaski Bydgoszcz

2014-08-30

 

Kolejka: 3 w dniach 2014-09-06

 

Piaski Bydgoszcz

 - 

Victoria Kołaczkowo

2014-09-06

 

 

Orion Dziewierzewo

 - 

RAMIEL BYDGOSZCZ

2014-09-06

 

 

Skra Paterek

 - 

Zorza Ślesin

2014-09-06

 

 

Orzeł Kcynia

 - 

Iskra Samoklęski Duże

2014-09-06

 

 

WISŁA FORDON

 - 

Iskra Zamość-Rynarzewo

2014-09-06

 

 

Zjednoczeni Chwaliszewo

 - 

GWIAZDA BYDGOSZCZ

2014-09-06

 

 

Zieloni Zalesie

 - 

Dąb Potulice

2014-09-06

 

Kolejka: 4 w dniach 2014-09-13

 

Victoria Kołaczkowo

 - 

Dąb Potulice

2014-09-13

 

 

GWIAZDA BYDGOSZCZ

 - 

Zieloni Zalesie

2014-09-13

 

 

Iskra Zamość-Rynarzewo

 - 

Zjednoczeni Chwaliszewo

2014-09-13

 

 

Iskra Samoklęski Duże

 - 

WISŁA FORDON

2014-09-13

 

 

Zorza Ślesin

 - 

Orzeł Kcynia

2014-09-13

 

 

RAMIEL BYDGOSZCZ

 - 

Skra Paterek

2014-09-13

 

 

Piaski Bydgoszcz

 - 

Orion Dziewierzewo

2014-09-13

 

Kolejka: 5 w dniach 2014-09-20

 

Orion Dziewierzewo

 - 

Victoria Kołaczkowo

2014-09-20

 

Skra Paterek

 - 

Piaski Bydgoszcz

2014-09-20

 

Orzeł Kcynia

 - 

RAMIEL BYDGOSZCZ

2014-09-20

 

WISŁA FORDON

 - 

Zorza Ślesin

2014-09-20

 

Zjednoczeni Chwaliszewo

 - 

Iskra Samoklęski Duże

2014-09-20

 

Zieloni Zalesie

 - 

Iskra Zamość-Rynarzewo

2014-09-20

 

Dąb Potulice

 - 

GWIAZDA BYDGOSZCZ

2014-09-20

 

 

 

Kolejka: 6 w dniach 2014-09-27

 

Victoria Kołaczkowo

 - 

GWIAZDA BYDGOSZCZ

2014-09-27

 

Iskra Zamość-Rynarzewo

 - 

Dąb Potulice

2014-09-27

 

Iskra Samoklęski Duże

 - 

Zieloni Zalesie

2014-09-27

 

Zorza Ślesin

 - 

Zjednoczeni Chwaliszewo

2014-09-27

 

RAMIEL BYDGOSZCZ

 - 

WISŁA FORDON

2014-09-27

 

Piaski Bydgoszcz

 - 

Orzeł Kcynia

2014-09-27

 

Orion Dziewierzewo

 - 

Skra Paterek

2014-09-27

Kolejka: 7 w dniach 2014-10-04

 

Skra Paterek

 - 

Victoria Kołaczkowo

2014-10-04

 

Orzeł Kcynia

 - 

Orion Dziewierzewo

2014-10-04

 

WISŁA FORDON

 - 

Piaski Bydgoszcz

2014-10-04

 

Zjednoczeni Chwaliszewo

 - 

RAMIEL BYDGOSZCZ

2014-10-04

 

Zieloni Zalesie

 - 

Zorza Ślesin

2014-10-04

 

Dąb Potulice

 - 

Iskra Samoklęski Duże

2014-10-04

 

GWIAZDA BYDGOSZCZ

 - 

Iskra Zamość-Rynarzewo

2014-10-04

Kolejka: 8 w dniach 2014-10-11

 

Victoria Kołaczkowo

 - 

Iskra Zamość-Rynarzewo

2014-10-11

 

Iskra Samoklęski Duże

 - 

GWIAZDA BYDGOSZCZ

2014-10-11

 

Zorza Ślesin

 - 

Dąb Potulice

2014-10-11

 

RAMIEL BYDGOSZCZ

 - 

Zieloni Zalesie

2014-10-11

 

Piaski Bydgoszcz

 - 

Zjednoczeni Chwaliszewo

2014-10-11

 

Orion Dziewierzewo

 - 

WISŁA FORDON

2014-10-11

 

Skra Paterek

 - 

Orzeł Kcynia

2014-10-11

Kolejka: 9 w dniach 2014-10-18

 

Orzeł Kcynia

 - 

Victoria Kołaczkowo

2014-10-18

 

WISŁA FORDON

 - 

Skra Paterek

2014-10-18

 

Zjednoczeni Chwaliszewo

 - 

Orion Dziewierzewo

2014-10-18

 

Zieloni Zalesie

 - 

Piaski Bydgoszcz

2014-10-18

 

Dąb Potulice

 - 

RAMIEL BYDGOSZCZ

2014-10-18

 

GWIAZDA BYDGOSZCZ

 - 

Zorza Ślesin

2014-10-18

 

Iskra Zamość-Rynarzewo

 - 

Iskra Samoklęski Duże

2014-10-18

Kolejka: 10 w dniach 2014-10-25

 

Victoria Kołaczkowo

 - 

Iskra Samoklęski Duże

2014-10-25

 

 

Zorza Ślesin

 - 

Iskra Zamość-Rynarzewo

2014-10-25

 

RAMIEL BYDGOSZCZ

 - 

GWIAZDA BYDGOSZCZ

2014-10-25

 

Piaski Bydgoszcz

 - 

Dąb Potulice

2014-10-25

 

Orion Dziewierzewo

 - 

Zieloni Zalesie

2014-10-25

 

Skra Paterek

 - 

Zjednoczeni Chwaliszewo

2014-10-25

 

Orzeł Kcynia

 - 

WISŁA FORDON

2014-10-25

Kolejka: 11 w dniach 2014-11-02

 

WISŁA FORDON

 - 

Victoria Kołaczkowo

2014-11-02

 

Zjednoczeni Chwaliszewo

 - 

Orzeł Kcynia

2014-11-02

 

Zieloni Zalesie

 - 

Skra Paterek

2014-11-02

 

Dąb Potulice

 - 

Orion Dziewierzewo

2014-11-02

 

GWIAZDA BYDGOSZCZ

 - 

Piaski Bydgoszcz

2014-11-02

 

Iskra Zamość-Rynarzewo

 - 

RAMIEL BYDGOSZCZ

2014-11-02

 

Iskra Samoklęski Duże

 - 

Zorza Ślesin

2014-11-02

Kolejka: 12 w dniach 2014-11-08

 

Victoria Kołaczkowo

 - 

Zorza Ślesin

2014-11-08

 

RAMIEL BYDGOSZCZ

 - 

Iskra Samoklęski Duże

2014-11-08

 

 

Piaski Bydgoszcz

 - 

Iskra Zamość-Rynarzewo

2014-11-08

 

 

Orion Dziewierzewo

 - 

Gwiazda Bydgoszcz

2014-11-08

 

 

Skra Paterek

 - 

Dąb Potulice

2014-11-08

 

 

Orzeł Kcynia

 - 

Zieloni Zalesie

2014-11-08

 

 

WISŁA FORDON

 - 

Zjednoczeni Chwaliszewo

2014-11-08

 

Kolejka: 13 w dniach 2014-11-15

 

Zjednoczeni Chwaliszewo

 - 

Victoria Kołaczkowo

2014-11-15

 

Zieloni Zalesie

 - 

Wisła Fordon

2014-11-15

 

Dąb Potulice

 - 

Orzeł Kcynia

2014-11-15

 

GWIAZDA BYDGOSZCZ

 - 

Skra Paterek

2014-11-15

 

Iskra Zamość-Rynarzewo

 - 

Orion Dziewierzewo

2014-11-15

 

Iskra Samoklęski Duże

 - 

Piaski Bydgoszcz

2014-11-15

 

Zorza Ślesin

 - 

Ramiel Bydgoszcz

2014-11-15

 


  • Komentarzy [7]
  • czytano: [669]
 

autor: KierasR 2014-08-20 14:27:42

Profil KierasR w Futbolowo Witam, mecz jest na boisku (sztuczna murawa) Chemika Bydgoszcz, 24.08.2014 r. o godz. 18:00


autor: ~V 2014-08-20 16:28:13

avatar dzięki


autor: ~Zorro13 2014-08-26 18:12:42

avatar Poprawcie wynik na stronie: Piaski - Zorza było 7:2, a nie 6:2.


autor: ~admin 2014-08-26 22:23:03

avatar na meczu nie byłem, a na stronie z której pobieram informację jest wynik 6:2


autor: ~Zorro13 2014-08-26 22:51:02

avatar I co sądzisz, że się nie pomylili? Wejdź sobie na stronę Dębu Potulice, którą prowadzę, tam masz nawet strzelców 7 bramek. Albo zerknij na sportową bydgoszcz.pl Na 90minut.pl się rąbnęli, i na portalu Kcyni też.


autor: ~Piaski 2014-09-03 14:24:27

avatar Mecz Piaski-Victoria Niedziela godz 18 obiekt Chemika Bydgoszcz (sztuczna trawa).Pozdrawiam


autor: ~Kcynia24 2014-10-15 12:45:24

avatar Wynik miałem z 90minut


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

21

04-2018

sobota

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Zjednoczeni ChwaliszewoVictoria Kołaczkowo
Zjednoczeni Chwaliszewo 0:2 Victoria Kołaczkowo
2014-11-16, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Zjednoczeni Chwaliszewo 0:2 Victoria Kołaczkowo
Zieloni Zalesie 2:0 Wisła Fordon
Dąb Potulice 1:3 Orzeł Kcynia
Gwiazda Bydgoszcz 1:0 Skra Paterek
Iskra Zamość - Rynarzewo 5:0 Orion Dziewierzewo
Iskra Samoklęski Duze 2:10 Piaski Bydgoszcz
Zorza Ślesin 4:2 Ramiel Bydgoszcz

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. bolo690 87
2. victinho 78
3. victori1960r 75
4. kargi90 60
5. kriss29 18

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.